Leren met de Stad kijkt vooruit naar 2030
Leren met de Stad nodigt je uit voor een speciale editie van Presenteren met de Stad. Tijdens deze editie vieren we de start van een nieuwe periode van vier jaar voor Leren met de Stad.
- Inspirerende presentaties van studenten
- Een boeiende keynote van Pim van Gestel over onderwijs met een spark
- Panelgesprek met onze bestuurders over leren in en met de stad
- Netwerkmoment om ideeën uit te wisselen
Dinsdag 16 juni 2026
Het Gebouw
Arubapad 2, Leiden
14.30 – 17.00 uur
Programma
14.30 – 14.45 uur | Inloop
14.45 – 14.50 uur | Opening door Leren met de Stad
14.50 – 15.15 uur | Keynote van onderwijscoördinator en bestuurskundige Pim van Gestel
Onderwijs met een spark gaat over leeromgevingen waarin studenten, kennisinstellingen en werkveld elkaar vinden in aansprekende samenwerkingen. Samenwerkingen die energie geven, eigenaarschap versterken en leiden tot zichtbaar resultaat.
In deze keynote verbinden we inzichten uit de literatuur met praktijken in en buiten het klaslokaal en met Leidse good practices. We gaan in op de studenten van nu, de veranderende rol van onderwijs, challenge based education, marktsituaties en hacks en beroepsproducten van de toekomst.
15.15 – 15.45 uur | Panelgesprek met onze bestuurders:
> Wietske Veltman, wethouder Economie, Kennis, Sport en Gezondheid, Gemeente Leiden
> Luc Sels, voorzitter CvB Universiteit Leiden
> Joeri van den Steenhoven, lid CvB Hogeschool Leiden
> Frans Möhring, voorzitter CvB mboRijnland
15.45 – 16.00 uur I Energizer door studenten Leren met de Stad
16.00 – 17.00 uur I Inspiratiemarkt: studenten presenteren hun projecten, inclusief netwerkmoment met een hapje en drankje