Laden Evenementen

« Alle evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Online informatiebijeenkomst nieuwe examenprogramma’s wiskunde

7 mei 2025 om 19:30 - 20:45

Dat is de kracht van Leiden.

Programma 

In een online bijeenkomst op woensdag 7 mei van 19:30 tot 20:45 informeren we jullie graag over de plannen van de vaksteunpunten. Naast een korte bijpraat over de actualisatie, bespreken we mogelijkheden om aangesloten te blijven bij de fase van beproeven.

We rekenen op vier bijeenkomsten in 2025-26 waarin we: aan de slag gaan met het onderwijsmateriaal dat ontwikkeld wordt door vakexperts, de docenten van de scholen die deelnemen aan de try-out onder coördinatie van  SLO; de mogelijkheid onderzoeken om geactualiseerd onderwijsmateriaal uit te proberen in de eigen lessen, onderwijsmodules, of projecten.

Ook zullen experts vertellen over inhoudelijke, didactische en pedagogische achtergrond van de vernieuwingen.

In de online bijeenkomst van 7 mei peilen we of er voldoende belangstelling is voor een workshop in juni bij SLO in Amersfoort. In deze workshop werken we praktisch aan wat je nodig hebt om het nieuwe schooljaar voor te bereiden. Dit kan gaan om zaken zoals praktisch lesmateriaal of een planning van een practicum empirisch onderzoek.

Aanmelden

Aanmelden  kan door een mail te sturen naar beproevenexamenprogramma@slo.nl. Vermeld daarbij wiskunde online bijeenkomst 7 mei in het onderwerp

Samen er dwars doorheen. Dat is de kracht van Leiden

Dit is een samenwerking van de Haagse hogeschool, Erasmus Universiteit, InHolland Hogeschool, Hogeschool Leiden, Hogeschool Rotterdam, Universiteit Leiden ICLON, Leids Universitair Medisch Centrum, TU Delf

Gegevens

  • Datum: 7 mei 2025
  • Tijd:
    19:30 - 20:45

Organisator

  • Onderwijsnetwerk Zuid-Holland
  • E-mail ONZ@iclon.leidenuniv.nl

Locatie

  • Online

Gegevens

  • Datum: 7 mei 2025
  • Tijd:
    19:30 - 20:45

Organisator

  • Onderwijsnetwerk Zuid-Holland
  • E-mail ONZ@iclon.leidenuniv.nl

Locatie

  • Online