Dat is de kracht van Leiden.
Gemeente Leiden organiseert in samenwerking met het LEF ‘de Leidse onderwijstafel met LEF’. Dit is alweer de 21e editie maar de tweede van dit schooljaar.
Tijdens elke onderwijstafel staat er een thema centraal waar vertegenwoordigers van voorschoolse educatie, po, vo, mbo, hbo en wo en organisaties zoals JesRijnland, Technolab, Naturalis, Verwonder om de hoek en Cultuur Educatie Groep nader samenwerken om kennis uit te wisselen en gezamenlijke initiatieven te organiseren. De onderwijstafel met LEF wordt in samenwerking met gemeente Leiden en het LEF steeds op een van de locaties van de Leidse instellingen georganiseerd en gehost.
Deze onderwijstafel staat in het teken van het ontwerpen van de nieuwe zichtlijnen voor de 3e fase (2026-2030) van het LEF. Samen met het hele Leidse onderwijsveld willen we echt een impact aanjagen vanuit het LEF. Hiervoor benutten we actief de diverse perspectieven en vraagstukken van onze partners door samen met hen te programmeren, onderzoeken en innoveren. Onze vijf zichtlijnen sturen niet alleen onze werkwijze, maar verbinden ook de strategische agenda’s naadloos aan elkaar.
Aan het einde van Leiden Nationale Onderwijsstad vieren we de afronding van de 2e fase van het LEF (2022-2025) en ronden we onze huidige zichtlijnen af. Tijd om samen tijdens deze onderwijstafel in gesprek te gaan en te verkennen welk verschil we samen willen maken in de 3e fase van het LEF.
Deze tafel is uitsluitend voor genodigden. Maar, we hebben ook een aantal open tickets voor deze avond. Wil jij meedenken, stuur dan je motivatie via de aanmeldknop direct aan Sanne van der Linden
Samen er dwars doorheen. Dat is de kracht van Leiden
Dit is een samenwerking van gemeente Leiden en het LEF.
